Team Fatimaschool

DirecteurNicole van Dijk
Adjunct-directeur Wilma Wiegerink
Ondersteuning directieGert Jan Blonk
Interne begeleidingEline Burghouwt, Janniek van den Berg, Marleen ten Brug en Patricia van Diggelen
Bouwcoördinatorenonderbouw: Patricia van Diggelen, middenbouw: Xandra Baert, bovenbouw: Marije van Eijk
MIND-groep onderbouw: Yentl Lassche (do), middenbouw en bovenbouw: Denise te Riele (ma-di-do)
Lichamelijke opvoedingDennis Kuiper (ma-vrij) en Mirelle Pellikaan (di)
MuziekMaartje van Aalst (ma-wo)
Ondersteuning leerlingen met eigen leerlijn groepen groepen 5 t/m 8Esther Zwinkels
Ondersteuning groepen 1 t/m 3Anita van Eijk
Kindercoach Patricia Buddingh
Onderwijsondersteuning Nelleke Mulder, Carolijne Pennings en Tineke Verhulst
Maatschappelijk werkCamille van den Boer (wo en do)
Administratie Angélique Annink, Marie-Louise Verdel en Yvonne Heeneman
Conciërges Fred Scheffers, Marcel Scholtens, Soufiane Bennouh, Michelle Vink en Ruud van Veen

 

Vuurpijlstraat 27 Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Peuterspeelzaal Tonny Overweg / Linda Nederlof Tonny Overweg / Linda Nederlof Tonny Overweg / Linda Nederlof Tonny Overweg / Linda Nederlof Tonny Overweg / Linda Nederlof
Koala's Laura van der Burg Laura van der Burg Els Kolenbrander Laura van der Burg Laura van der Burg
Leeuwen Els Demand Els Demand Els Demand Vera Vaissier Vera Vaissier
Giraffen Patricia van Diggelen Patricia van Diggelen Carla Valk Carla Valk Carla Valk
Zebra's Christine van de Ruit Christine van de Ruit Marjolein van Oers Marjolein van Oers Marjolein van Oers
Pinguïns Esther van Esch Esther van Esch Esther van Esch Els Kolenbrander Els Kolenbrander
Olifanten Judith Akkermans Judith Akkermans Elise Gaillard Elise Gaillard Elise Gaillard
Flamingo’s Romy van der Burg Romy van der Burg Judith Akkermans Romy van der Burg Romy van der Burg
Papegaaien Suzanna Moerkerk Suzanna Moerkerk Cora Veersma Cora Veersma Cora Veersma
Larikslaan 192 Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Groep 4A Mirelle Pellikaan Maartje van Aalst Mirelle Pellikaan Mirelle Pellikaan Mirelle Pellikaan
Groep 4B Kirsten Beil Kirsten Beil Marieke Swinkels Marieke Swinkels Marieke Swinkels
Groep 5A Tine Noordzij Tine Noordzij Tine Noordzij Tine Noordzij Tine Noordzij
Groep 5B Suzanne Reinders Suzanne Reinders Carolijne Pennings / Suzanne Reinders Carolijne Pennings Carolijne Pennings
Groep 5C Susanne Sonneveld Susanne Sonneveld Ilone Slump / Susanne Sonneveld Ilone Slump Ilone Slump
Groep 5D Julia van Klaveren Julia van Klaveren Julia van Klaveren Julia van Klaveren Julia van Klaveren
Larikslaan 190 Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Groep 3A Veronique Brakkee Veronique Brakkee Xandra Baert Xandra Baert Xandra Baert
Groep 3B Madelijn van der Vlis Madelijn van der Vlis Yentl Lassche Yentl Lassche Madelijn van der Vlis
Groep 3C Leonie Bleekrode Leonie Bleekrode Petra Remeeus Petra Remeeus Leonie Bleekrode
Groep 4C Denise de Jel Denise de Jel Denise de Jel Denise de Jel Denise de Jel
Groep 4D Iris Vellekoop Iris Vellekoop Iris Vellekoop Iris Vellekoop Iris Vellekoop
Groep 6A Audrey Hemler-Rijssenbeek Audrey Hemler-Rijssenbeek Patricia Buddingh’ / Audrey Hemler-Rijssenbeek Patricia Buddingh’ Patricia Buddingh’
Groep 6B Demi van Vliet Demi van Vliet Demi van Vliet Demi van Vliet Demi van Vliet
Groep 6C Astrid Gussekloo Astrid Gussekloo Britt van den Blink Astrid Gussekloo Astrid Gussekloo
Groep 7A Paul Oranje Paul Oranje Paul Oranje Paul Oranje Paul Oranje
Groep 7B Ruth Berhane Ruth Berhane Ruth Berhane Britt van den Blink Britt van den Blink
Groep 7C Brigitte Mulder Brigitte Mulder Marije van Eijk Marije van Eijk Marije van Eijk
Groep 8A Ruben Domenie Ruben Domenie Murielle Voorhout Ruben Domenie Ruben Domenie
Groep 8B Judy Admiraal Judy Admiraal Judy Admiraal Eric van Putten Eric van Putten
Groep 8C Lusie Radstake Lusie Radstake Lusie Radstake Lusie Radstake Lusie Radstake