Team Fatimaschool

 

In schooljaar 2018-2019 is de personele bezetting als volgt:

DirectieNicole van Dijk en Wilma Wiegerink
Ondersteuning directieMasja Webb, Xandra Baert en Kathelijne Lemmens
Interne begeleidingEline Burghouwt, Kathelijne Lemmens en Annoek Koster
BouwcoördinatorenOnderbouw: Patricia van Diggelen en Laura van der Burg
, middenbouw: Xandra Baert, bovenbouw: Marije van Eijk
MIND-groepOnderbouw: Yentl Lassche (do)
, middenbouw en bovenbouw: Denise te Riele (ma-di-do)
Lichamelijke opvoedingDennis Kuiper (ma-di-do-vr) en Mirelle Pellikaan (di)

MuziekMaartje van Aalst (ma-wo om de week)
OnderwijsondersteuningLarissa van Everdingen, Iris Vellekoop, Carolijne Pennings en Susanne Sonneveld
Voorschools- en schoolmaatschappelijk werk (CVD)Camille van den Boer (wo-do)
Administratie Angélique Annink, Marie-Louise Verdel en Yvonne Heeneman

Conciërges Fred Scheffers, Marcel Scholtens, Soufiane Bennouh en Michelle Vink

 

Vuurpijlstraat 27 Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Peuterspeelzaal Linda Nederlof / Anita van Eijk Linda Nederlof / Anita van Eijk Linda Nederlof / Anita van Eijk Linda Nederlof / Anita van Eijk Linda Nederlof / Anita van Eijk
Leeuwen Els Demand Els Demand Els Demand Vera Vaissier Vera Vaissier
Giraffen Patricia van Diggelen Patricia van Diggelen Carla Valk Carla Valk Carla Valk
Zebra's Christine van de Ruit Christine van de Ruit Marjolein van Oers Marjolein van Oers Marjolein van Oers
Apen Charlotte Kaak Charlotte Kaak Yentl Lassche Charlotte Kaak Yentl Lassche
Pinguïns Esther van Esch Esther van Esch Esther van Esch / Els Kolenbrander Els Kolenbrander Els Kolenbrander
Olifanten Judith Akkermans Judith Akkermans Elise Gaillard Elise Gaillard Elise Gaillard
Flamingo’s Romy van der Burg Romy van der Burg Judith Akkermans Romy van der Burg Romy van der Burg
Larikslaan 192 Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Koala's Wilma Bijkerk Laura van der Burg Laura van der Burg Laura van der Burg Wilma Bijkerk
Papegaaien Marleen Jonker Marleen Jonker Marleen Jonker / Cora Veersma Cora Veersma Cora Veersma
Kangoeroes Suzanna Moerkerk Suzanna Moerkerk Suzanna Moerkerk Renee Hijzen Renee Hijzen
Groep 3A Veronique Brakkee Veronique Brakkee Xandra Baert Xandra Baert Xandra Baert
Groep 3B Julia van Klaveren Julia van Klaveren Julia van Klaveren Julia van Klaveren Julia van Klaveren
Groep 3C Leonie Bleekrode Leonie Bleekrode Madelijn van der Vlis / Leonie Bleekrode Madelijn van der Vlis Madelijn van der Vlis
Groep 3D Petra Remeeus Petra Remeeus Kirsten Beil Kirsten Beil Kirsten Beil
Schoolstraat 18 Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Groep 4A Ilona Schoevaars Maartje van Aalst Ilona Schoevaars Ilona Schoevaars Ilona Schoevaars
Groep 4B Mirelle Pellikaan Suzanne Reinders Mirelle Pellikaan Mirelle Pellikaan Mirelle Pellikaan
Groep 4C Denise de Jel Denise de Jel Denise de Jel Denise de Jel Denise de Jel
Groep 5A Madelijn van der Vlis Janniek van den Berg Janniek van den Berg Janniek van den Berg Janniek van den Berg
Groep 5B Tine Noordzij Tine Noordzij Tine Noordzij Tine Noordzij Tine Noordzij
Groep 5C Demi van Vliet Demi van Vliet Demi van Vliet Demi van Vliet Demi van Vliet
Wilgenlei 149
 Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag
Groep 6A Audrey Hemler Audrey Hemler Gert-Jan Blonk / Audrey Hemler Gert-Jan Blonk Gert-Jan Blonk
Groep 6B Lisanne Niesen Lisanne Niesen Brigitte Mulder Lisanne Niesen Lisanne Niesen
Groep 6C Mariska Stolk Mariska Stolk Esther Zwinkels Mariska Stolk Mariska Stolk
Groep 7A Marije van Eijk Marije van Eijk Marije van Eijk Brigitte Mulder Brigitte Mulder
Groep 7B Paul Oranje Paul Oranje Paul Oranje Paul Oranje Paul Oranje
Groep 8A Judy Admiraal Judy Admiraal Judy Admiraal Eric van Putten Eric van Putten
Groep 8B Ruben Domenie Ruben Domenie Eric van Putten Ruben Domenie Ruben Domenie